Договір оферти

Головна Договір оферти

Договір публічної оферти

  1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією фізичної особи підприємця Івашкевич Георгій Володимирович далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція ) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://uants.com.ua/ (далі – «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, зазначеними на Інтернет-сайті Продавця.

  1. Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають такі значення:

* «товар» – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.

* «Продавець» – компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

  1. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:

– Добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

– Самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

– обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

  1. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовлення у будь-якій кількості.

4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

 

  1. Порядок оплати замовлення

5.1. Накладеним платежем

5.1. 1 Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівку в гривнях, при умові попередньої часткової передоплати на банківську картку.

5.1.2 При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.2 Готівкою

5.2.1 Оплата здійснюється за фактом отримання товару у точці самовивозу

5.3 оплата на на банківську картку ПриватБанку 

Реквізити для оплати на банківську картку: Івашкевич Георгій Володимирович 5457 0822 2981 0952

 

  1. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де й провадиться видача замовлень.

6.2 Доставка службою таксі у м.Рівне

6.3 Точці видачі (самовивіз) за адресою м.Рівне, вул. Тиха 7

6.4 Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно із законодавством України.

 

7.Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– Оформити замовлення в Інтернет-магазині;

– Оформити електронний договір;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

  1. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– Змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

– за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятись від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;

– за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;

– за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі або моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей лише шляхом переговорів.

 

  1. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на сайті https://uants.com.ua.

9.2. Інтернет-магазин створено для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець відповідає за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України “Про електронну комерцію”

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

 

10.Порядок обміну та повернення товару

10.1 Товари належної якості

Ви можете повернути товар протягом 14 днів за наявності оригіналу документа, що підтверджує факт купівлі відповідного товару, якщо:

-товар не входить до Переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994

-новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування.

-отримали товар неналежної якості.

-вміст доставленого товару відповідає замовленню (кількість, асортимент, упаковка).

-товар був придбаний у нашому магазині.

 

Придбаний товар не підлягає обміну та поверненню у таких випадках:

– З моменту покупки товару минуло понад 14 календарних днів;

– З моменту придбання товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у використанні, порушена цілісність упаковки та/або комплектність, відсутні бірки/цінники тощо.

– Товар міститься в переліку товарів, які не підлягають поверненню та обміну, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 року (у чинній редакції) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94- п, а саме:

– Якщо покупець відмовляється надати фото-або відеоматеріали бракованого та/або несправного на його погляд товару.

 

  1. Строк дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Uants» на офіційному інтернет-сайті https://uants.com.ua має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.

 

  1. Повідомлення та розсилки

12.1 Продавець може надсилати вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), надіслані вами через форму зворотнього зв’язку та у процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Продавець здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень у веб-браузері. Ви можете керувати процедурою направлення повідомлень через будь-яку форму зворотного зв’язку або за номером телефону, вказаним на сайті https://uants.com.ua.

 

12.2 Продавець може надсилати вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та /або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами через Сайт або під час замовлення товарів та/або послуг через Сайт. Продавець здійснює інформаційне та маркетингове розсилання у вигляді еmail-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень у веб-браузері. Ви можете будь-якої миті відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок – через будь-яку форму зворотного зв’язку або за номером телефону, вказаним на сайті https://uants.com.ua

 

Navigation
Close

Кошик

Close

Список бажань

Recently Viewed

Close
Close

Close

Категорії