Тут відповіді на ТОП найпопулярніших питань, решта відповідей чекають тебе в Гайді до формікарію)

Формікарій це і є мурашина ферма)

Так! Мурахи одні з найбезпечніших і простих істот в догляді, але в той же час навчають дитину відповідальності і любові до природи.

UAnts найбільший спеціалізований мурашиний магазин в Україні. нас найбільший каталог, кращі формікаріі і гарантії. Ми не перепродуємо, а саме створюємо формікаріі вже 6 років і кожен з них тестуємо і перевіряємо на особистих колоніях.

Будь-які консультації в будь-який час!

Відправляємо новой поштою. Оплата на ПриватБанк всієї суми цілком або 100грн + решта на пошті. При відправці закордон повна передоплата. Або самовивіз з м.Рівне та оплата на місці після огляду товару. Є гарантії на повернення формікарія і оплати.

Для подарунка краще купити відразу комплект, а не просто формікарій. В комплекті буде мурашина ферма, мурахи і все необхідне до них.

До кожного формікарію сформовано по 3 комплекти з мурахами і аксесуарами: Мінімальний, Середній і Повний.

Мінімальний – для профі.

Середній – для досвідчених.

Повний – для новачків.

Всі комплекти підходять для утримання мурах, але чим більший комплект, тим цікавіше і простіше догляд за мурахами.

У комплектах вказане Мінмасло – пробірка з прозорою речовиною на основі мінерального масла, якої змащують знизу бортик арени формікарія. Коли колонія стане досить великий, годувати і прибирати на арені стане складно. Тоді кришку арени ми більше не використовуємо, а використовуємо Мінмасло. Мурашкам не подобається запах цієї речовини, тому вони не наближаються до нього ближче ніж на 1 см. Для людини запах невловимий. Наносити його слід раз на тиждень.

Всі формікарії від UAnts протестовані і затверджені як повноцінні системи для вирощування мурашиних колоній.

Основні їх відмінності: розмір і технологічність. Чим більший розмір і технологічність, тим краще формікарій, що і виражається в грошовому еквіваленті. Тому ціна – найпростіший орієнтир.

Питання суто риторичне, як і які квіти краще)

Найпростіші види: Lasius niger і Messor structor. Messor більший і може харчуватися насінням, що дає Вам можливість годувати колонію раз в тиждень. Але вони трохи повільніші і не так швидко розвиваються як Lasius.

У стартовій колонії буде матка і розплід, до 20 мурах. На весні колонії менші, а ближче до зими більші.

Так. Мурахи жнеці будуть знаходиться в пробірці інкубаторі з їжею і водою. В таких умовах вони легко переносять до 3  тижнів. Взимку відправляємо з утепленням.

До 3 місяців, якщо звичайно годувати їх.)

Все залежить від запасу води в інкубаторі і її якості. Тому постійно стежте за цим.

Ні. Види які ми продаємо, абсолютно точно не зможуть ні розмножуватися, ні навіть прожити тривалий час в будинку людини поза формікарія.

Питання дуже багатогранне)

І тому ми спеціально розробили інструкції спеціально під кожен вид ферми по догляду за колонією. Електронна інструкція йде в комплекті.

Залежно від виду, в середньому до 5 років. Хоч деякі види мають кількох королев в сім’ї, а отже колонії майже безсмертні.

Можна, якщо це дрібні зміни наших ферм, по типу зменшити-збільшити висоту арени, додати-прибрати засувки в гнізді або створити іменне гравірування)

Консультації в будь-який час)

+38(066) 180-72-28

Застереження!

Ми застерігаємо вас від використання гелю і подібних матеріалів в конструкціях мурашиних ферм! Подібні матеріали є субстратом для грибків, мікроорганізмів, що призводить до загибелі колонії.

Ми застерігаємо вас від годування мурах вуличними комахами. Так мурахи можуть отруїтися або підчепити мурашиних кліщів, які можуть вбити колонію. Для корму використовуйте різноманітні кормові культури.

Navigation
Close

Кошик

Close

Список бажань

Recently Viewed

Close
Close

Close

Категорії